Ana sayfa

Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd

iyi kalite Konveyör Bantlı Eklem Makinesi satış için
iyi kalite Konveyör Bantlı Eklem Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi

Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd

1 2 3 4
Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd
Konveyör Bant vulkanizatörü imalatı Modern Üretim Ekipmanları Kurumsal Ruhu Kalite Rehberi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Antai
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
Mr. Ji Jeffery: +86-15666693444
Mr.Johnson Xu: +86-15064205346
Qingdao Antai Madencilik Machinery Co, Ltd, bundan böyle Antai Şirketi olarak anılacaktır, güzel Qingdao West Coast Ekonomik Bölgesi'nde yer almaktadır. Yeni Bölge'de üs inşa etme ve Qingdao Limanı, Jiaozhou Limanı ve Dongjiakou Limanı'nın avantajlarından yararlanma fırsatıyla, Antai şirketi, yurtiçinde ve yurtdışında gelişmiş işletmelerin teknik özünü tamamen özümseyerek kendi gelişimine ve sektördeki ilerlemesine kendini adamıştır. Antai şimdi araştırma tasarımı, üretim ve kurulum, satış sonrası bakım, ekipman bakım ve danışmanlık hizmetleri gibi geniş bir ağa sahip modern bir makine ve teçhizat üretim işletmesi haline geldi.

2005 yılından itibaren Antai şirketi, saha seçimi, pazarlama araştırması, ekip oluşturma, ekipman üretimi ve işletme felsefesi yapımı gibi süreçlerden geçti. Yıllar boyunca, yüzlerce deneyimli çalışanı olan büyük bir işletme haline geldik.
Bu arada, firmamız güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, ince izleme sistemi, mükemmel satış sonrası bakım ve endüstrinin en yeni ürünlerini oluşturmaya adamıştır.

“Bilimsel, titiz ve verimli” yönetimi altında Antai şirketi, sektördeki lider konumunu belirledi. Başlıca ürünler, konveyör bant vulkanizasyon ortak makinesi, mayın patlamaya dayanıklı konveyör bant vulkanizasyon makinesi, konveyör bant tamir makinesi, konveyör bant soyulması makine ve diğer maddi donanımlar.
Vulkanizasyon kalitesini artırmak için, çekirdek ürünlerimizi geliştirdik ve ürettik: Kauçuk Basınç Torbası ve Entegre Kauçuk Isıtma Filmi. Sıkı ürün sorumluluğu ve kalite kontrol sistemi yürüten firmamızda Ar-Ge merkezi ve kalite kontrol merkezi bulunmaktadır. Müşterilerimize talep üzerine en iyi teknik çözümü sağlayabilmekteyiz. Mükemmel kalite ve hizmet ile sadece firmamızda değil Ülke genelinde 30'dan fazla ilde değil, aynı zamanda Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Avustralya ve Güney Amerika'da vb.

“Kalite marka yapar, marka gelişim ve gelişimin muazzam hale gelmesine yardımcı olur”. Dünyanın her yerinden firmamızı ziyaret edip ziyaret etmenizi bekliyoruz. Tüm müşterilerimizle içtenlikle bir kazan-kazan işbirliği oluşturmak istiyoruz! Antai'ye güvenin, en akıllıca seçim olabilir!
İletişim bilgileri
Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Johnson

Tel: 86-15064205346

Faks: 86-532-8615-9058

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)